WAŻNE !!

Drodzy Rodzice!
W związku z obecną sytuacją przygotowaliśmy plan działania na najbliższy okres (PROSIMY PRZECZYTAĆ CAŁOŚĆ):
– Do dnia 25.03.2020 zawieszamy zajęcia stacjonarne (zgodnie z obecną decyzją rządu o zamknięciu szkół).
– Jeśli od 25.03.2020 zajęcia zostaną wznowione, wszyscy wracamy do zajęć stacjonarnych – zajęcia, które zostały odwołane zostaną odrobione w wyznaczonych terminach. UWAGA !!!
Jeżeli sytuacja by się nie zmieniła przygotowujemy coś specjalnego dla wszystkich uczestników naszych zajęć – zajęcia w trybie ONLINE!
Pierwsze grupy w online rozpoczną zajęcia w przyszłym tygodniu – będziemy się kontaktować telefonicznie. W miarę możliwości będziemy uruchamiać kolejne grupy, aż do całkowitego przejścia w tryb online.
Jak będą wyglądały zajęcia online?

W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie na każde pytanie w stanie odpowiedzieć i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić. Prześlemy Państwu dokładną instrukcję łączenia się do lekcji online. Jednocześnie każdy z Państwa otrzyma dokładną instrukcje i odpowiednie programy, z których korzystamy na zajęcia, które trzeba będzie zainstalować na komputerach w domu. Programy te mają małe wymagania, każdy domowy komputer powinien sobie z nimi poradzić. Potrzebny będzie jedynie mikrofon (który jest wbudowany we wszystkie laptopy) i łącze internetowe. Jeśli będą problemy, będziemy służyć pomocą techniczną.

Mamy jednak nadzieje, iż sytuacja się uspokoi i dzieci oraz młodzież będą mogli wrócić do normalnych zajęć stacjonarnych.Serdecznie pozdrawiamy.
Świat Robotyki

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie opublikowany.

Możesz używać następujących tagów HTML: : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyślij wiadomość